O Nas

Firma konsultingowa INSIGILO powstała z pasji do pracy z ludźmi i świadomością wpływu informacji na bezpieczeństwo przedsiębiorstw.

Profesjonalizm, Zasady, Poufność - to nasza oferta.

fot. CEO INSIGILO - TOMASZ URBANIAK

Nazywam się TOMASZ URBANIAK.
Doradzam przedsiębiorstwom w zakresie bezpieczeństwa biznesu
i wykorzystania potencjału komercyjnego Wywiadu Strategicznego. Jestem dyplomowanym analitykiem Compliance i AML/CFT. Konsultantem w zakresie prowadzenia dochodzeń wewnętrznych m.in. w zakresie ryzyka szpiegostwa przemysłowego. Wykładowcą Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Menadżerskiej Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie oraz ekspertem Polskiego Instytutu Kontroli Wewnętrznej. 

Eksperci INSIGILO posiadają doświadczenie zarządzania procesami Compliance i polityką bezpieczeństwa. Realizujemy zadania z zakresu zarządzania ryzykiem, zarządzania kryzysowego, ochroną informacji niejawnych, wdrażania oraz modelowania procedur kontroli wewnętrznej i bezpieczeństwa osobowego. Pomagamy przedsiębiorcom w budowaniu przewagi informacyjnej oraz konkurencyjnej, potrzebnej im do strategicznego zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa operacyjnych procesów biznesowych.

fot. Rozmowa z przedstawicielem DMCC na Azję i Wschodnią Europę

INSIGILO angażuje wysokiej klasy ekspertów, posiadających bogate doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku bezpieczeństwa, więc pomogą Ci wykorzystując swoją wiedzę i kontakty.

Każdy z nas jest inny i każdy ma inną specjalizację, ale łączy nas świadomość znaczenia informacji. Potrafimy ją dla Ciebie zdobyć, ocenić, zweryfikować.

Pomagamy działać globalnie, wykorzystując posiadane przez nas kontakty. Jeśli poszukujesz informacji i kontaktów zanim rozpoczniesz proces ekspansji to pomożemy Ci zwiększyć skuteczność.

fot. Partnerzy z Verificators Sp. z o.o.

Doradztwo i proponowane rozwiązania o znaczeniu strategicznym są przez nas tworzone indywidualnie i dopasowujemy je do sytuacji firmy Klienta.
Z uwagi na dynamikę współczesnego rynku i sytuacji bezpieczeństwa w wybranych regionach bezustannie aktualizujemy naszą wiedzę.
Skuteczność to wynik posiadania rzetelnych, wiarygodnych oraz bieżących informacji z różnych dziedzin.

W celu zapewnienia wysokiej jakości usług doradczych oraz kompleksowego wypełniania potrzeb klienta w zakresie bezpieczeństwa biznesu, utrzymujemy strategiczną współpracę z naszymi Partnerami merytorycznymi. Tworzy to synergiczny układ cyklu informacyjnego na potrzeby CMS (Compliance Management System) i RMS (Risk management System).